Понедельник, 25.06.2018, 07:23
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Варіативні курси | Регистрация | Вход
НОВЫЙ САЙТ
ГРУППА В VK
НОВЫЙ ПРЕДМЕТ
УЧЕБНИКИ 4 КЛАССА
СЕРВЕР EJUDGE
ДОНЕЦКИЙ РИДПО
МЕНЮ САЙТА
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Июнь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Друзья сайта
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz
 • Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0
  Отдел информационных технологий Донецкого РИДПО
  *з 2013-2014 навчального року курси поступово втрачають чинність, замінюються обов'язковим предметом "Інформатика". Програмами можна користуватися тільки в тих класах, де курси починалися викладатися до 2013 р. 
  В 2014-2015 навчальному році Програми Варіативних курсів діють в 4, 7, 8 класах
   
  Інфомандри

  Курс для 5-9 класів. Автор: О. П. Казанцева.
   
   
  «Інфомандри» — це ігрова сюжетна лінія, ретельно продумана та апробована методика, адаптованість матеріалу до вікових особливостей учнів, багато творчих і розвивальних завдань.
  Підтримка курсу на NetCity.
  Посібники, зошити, диск з методичним супроводом на сайті http://itosvita.ucoz.ua/ 
   
  Шукачі скрабів

  Курс для 2-8 класів. Автор: О.В. Коршунова.
   
  Перейти з комп’ютером на «ти» учням початкової школи допоможе комплект з інформатики для 2–4 класу «Шукачі скарбів» (програма варіативного курсу розміщена у збірнику «Програми курсів за вибором для ЗОНЗ. 2–4 класи».— Тернопіль: Мандрівець, 2009), розроблений молодою авторкою Ольгою Вікторівною Коршуновою на основі пропедевтичної програми «Кроки до інформатики. Шукачі скарбів», рекомендованої мон україни (лист №1/11-6244 від 08.12.08р.). При створенні комплекту врахована специфіка вікової психології дітей — за його допомогою навчальний процес легко перетворюється на захоплюючу гру. Кожен крок уроку покликаний стимулювати пізнавальну діяльність та інтереси учня в доступній для їх віку формі. Комплект сприяє всебічному розвитку дитини й створює основу для успішного введення в середніх та старших класах основних понять інформатики.
  Навчально-методичний посібник, робочий зошит, програмне забезпечення на сайті http://vesna-books.com.ua
   
  Сходинки до інформатики

  Варіативний курс для 2-4 класів "Сходинки до інформатики", пропедевтичний "Інформатика, 5-7 класи". Автори: Рівкінд Ф. М., Ломаковська Г. В., Ривкінд Й. Я., Колесников С. Я.
   
   
  Курс «Сходинки до інформатики» є пропедевтичним і призначений для учнів 2-4 класів. Вивчаючи його, учні оволодівають основними навичками роботи з комп’ютером, отримують уяву про його можливості, навчаються використовувати комп’ютер для складання текстів та малювання, знайомляться з поняттям алгоритму, основними алгоритмічними структурами та вчаться складати алгоритми; працюючи з навчальними комп’ютерними програмами закріплюють знання та навички, набуті при вивченні інших предметів, розвивають логічне мислення, пам’ять, увагу, просторову уяву та творчі здібності.Курс «Інформатика» є логічним продовженням курсу «Сходинки до інформатики» для учнів 2-4 класів. Вивчаючи цей курс учні продовжують оволодівати основними навичками роботи з комп’ютером, ознайомлюватися з його можливостями, навчаються створювати складні текстові документи, растрові та векторні малюнки, використовувати різні прикладні програми, зокрема для роботи з архівами, закріплюють знання основних алгоритмічних структур, навчаються складати алгоритми для виконавців з різними системами команд, розвивають логічне мислення та творчі здібності. Передбачена можливість вивчення цього курсу учнями, які не вивчали курс «Сходинки до інформатики». Це стає можливим завдяки включенню до програмного матеріалу 5 класу ряду основних питань з кожної теми на повторення і закріплення матеріалу, що вивчався у 2-4 класах. У програмі цього курсу передбачено такі напрями навчальної та розвивальної діяльності учнів. Сайт підтримки Сходинки до інформатики.
   
  Інші

   - Програма пропедевтичного курсу «Комп'ютерленд» Інформатика. Початковий курс. 2-4 класи». Автор: Антонова О.П., Шепетівський НВК №2 школа-гімназія, Хмельницька область. Завантажити.
   - Програма курсу "Вступ до програмування мовою Лого" для 5-6 класу. Автор: Пахомова Г.В. Завантажити
   - Інформатика. Єдиний базовий курс. 7-9 класи. Автори: Пилипчук О.П., Сальнікова І.І., Шестопалов Є.А. Завантажити.
   - Програма курсу "Прикладна інформатика" для гуртків, груп або інших творчих об'єднань навчального закладу системи загальної середньої освіти. Авторський колектив під керівництвом Журавльової Л.А. Завантажити.
  Хостинг от uCozCopyright MyCorp © 2018